چگونه ارزش در فروش ایجاد کنیم؟
`

چگونه ارزش در فروش ایجاد کنیم؟

اگر در فروش تازه کار هستید یا در یک رویکرد فروش مدرن آموزش ندیده‌اید، ممکن است متوجه نشوید که چگونه ساختن ارزش در فروش شما را متمایز می‌کند.

17
2 ماه پیش
0

نحوه ایجاد ارزش در فروش

مانند بسیاری از فروشندگان، ممکن است به شما آموزش داده شده باشند که باور کنید راه حل شما ارزش است. درست است که محصول یا خدمات شما می‌تواند مشکل مشتری را حل کند.

با این حال، این یک دیدگاه محدود کننده از چگونگی ایجاد ارزش در فروش است. راه‌های بیشتری برای انجام آن وجود دارد، برخی از آنها بهتر از دیگر روش‌ها هستند.

لیست زیر استراتژی‌ها و تاکتیک‌های بیشتری را برای ایجاد ارزش در فروش در اختیار شما قرار می‌دهد که به شما امکان می‌دهد خود را متمایز کنید و برای مشتریان خود ارزش ایجاد نمایید. این استراتژی‌ها همچنین ترجیحی برای خرید ایجاد می‌کنند.

چگونه با نتایج استراتژیک ارزش بسازیم

نجات فروشنده‌ای که شست و شوی مغزی شده تا باور کند راه حل او ارزش دارد، دشوار است.

آن‌ها به طور مداوم توضیح می‌دهند که چگونه محصول یا خدمات آنها به نحوی متفاوت است و آن را به بهترین شکل روی زمین تبدیل می‌کند.

ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها طول بکشد تا به این روح‌های بیچاره کمک کنیم تا بفهمند هیچ کس به راه حل آنها اهمیت نمی‌دهد.

هنگامی که سعی می‌کنید ارزش در فروش خود را ایجاد کنید، یک نتیجه این است که به این باور می‌رسید که نیاز به راه‌حل خاص دارد. در نهایت متوجه می‌شوید که رقبای شما وحشی نیستند و راه‌حل‌های آنها با راه‌حل‌های شما برابری می‌کند.

در نهایت، مشتریان نمی‌خواهند راه حلی بخرند. آن‌ها می‌خواهند نتایج بهتری بخرند؛ به‌ویژه، نتایج استراتژیکی که برای موفقیت به آن‌ها نیاز دارند.

به جای تلاش برای ایجاد ارزش در فروش محصول یا خدمات، ارزش نتایج استراتژیک را بسازید.

اگر در فروش تازه کار هستید یا در یک رویکرد فروش مدرن آموزش ندیده‌اید، ممکن است متوجه نشوید که چگونه ارزش ساختن از این طریق شما را متمایز می‌کند و جذابیت شما را در میان مخاطبینتان افزایش می‌دهد.

با اصلاح نابرابری اطلاعات، ارزش در فروش بسازید

نابرابری اطلاعاتی به این معنی است که یک طرف اطلاعات ناشناخته‌ای برای طرف دیگر دارد.

اگر بتوانید از این ایده عبور کنید که راه حل همه چیز است، می‌توانید به رویکردی بروید که در آن از دانش و تجربه خود برای آموزش مخاطبین خود استفاده کنید.

دانشی که به اشتراک می‌گذارید به رهبران این امکان را می‌دهد که بفهمند چگونه تصمیمات درست بگیرند و نتایج استراتژیک شرکت خود را بهبود بخشند. این قلمرو غنی، برای ارزش در فروش است.

دلیل اینکه ما مخاطبین خاص را تصمیم گیرنده می‌نامیم این است که آنها تصمیم می‌گیرند.

توضیح عواملی که باید در نظر گرفته شوند و بهترین روش وزن کردن آنها با بهبود تصمیم‌گیری مخاطبین شما ارزش ایجاد می‌کند. ایجاد یک تصمیم آگاهانه ارزش فوق العاده‌ای دارد.

ایجاد ارزش با تسهیل سفر خریدار

ما دست کم می‌گیریم که چقدر دشوار است برای یک شرکت به دنبال ابتکار تغییر باشیم. آنچه من و شما به عنوان یک فرصت توصیف می‌کنیم، مشتریان ما آن را تغییر می‌دانند.

تغییر هرگز آسان نیست، اما کمتر ممکن است بدون یک سری مکالمه رخ دهد. رهبران احتمالاً تجربه زیادی در خرید آنچه می‌فروشید ندارند، زیرا به ندرت به دنبال تغییری هستند که به آن نیاز داشته باشد.

شما با تسهیل سفر خریدار، ارزش در فروش ایجاد می‌کنید. برای انجام این کار باید به مخاطبین خود کمک کنید تا در مکالمات لازم شرکت کنند.

در حین حرکت، مکالمات را با به دست آوردن تعهدات برای نتیجه بعدی در سفر پیوند دهید. شما با سرپا بودن شرکت، ارزش ایجاد می‌کنید و آنها را در مسیری راهنمایی می‌کنید تا موفقیت آنها را تضمین نماید.

ممکن است متوجه شوید که هیچ یک از این استراتژی‌ها چیزی در مورد ویژگی‌ها، منافع یا مزایا ندارد.

آموزش انتخاب مدل مناسب به مشتریان

شرکت‌های مختلف از مدل‌های متفاوتی برای ایجاد ارزش در فروش برای مشتریان خود استفاده می‌کنند.

یکی از دلایلی که بسیاری از شرکت‌ها پشیمان هستند این است که آنها معتقدند هر شرکتی در صنعت، به استثنای شرکت آنها، دقیقاً یکسان است.

مشاهده صنعت به این روش کالایی باعث می‌شود مشتریان هنگام خرید انتخاب‌های ضعیفی داشته باشند. وقتی انتخاب بدی می‌کنند، پشیمان می‌شوند. اما اغلب آنها اشتباه خود را تکرار می‌کنند.

شما می‌توانید با آموزش به مخاطبین خود برای تشخیص امتیازاتی که با هر مدلی که در نظر گرفته‌اند، ارزش ایجاد کنید.

برای مثال، مدل ارزان‌ترین، مشتری را ملزم می‌کند که آگاهانه یا ناآگاهانه با امتیازات خاصی موافقت کند.

این‌ها می‌تواند شامل تحویل‌های دیرهنگام، خدمات ضعیف به مشتریان، یا شکست‌های بیشتری از آنچه باشد که باید بپذیرند تا مشتریان خود را حفظ کنند.

نه به عنوان بازی‌های مورد علاقه، بلکه مدل گرانترین معمولاً با یک امتیاز بزرگ همراه است، زیرا مشتری باید برای نتایج بهتر هزینه بیشتری بپردازد.

در بیشتر صنایع بیش از دو مدل وجود دارد و توضیح نقاط قوت و امتیازات برای هر یک، مشتری شما را قادر می‌سازد تا تصمیمی آگاهانه بگیرد. به این استراتژی مثلث سازی می‌گویند.

حقیقت در مورد ایجاد ارزش در فروش

رویکرد ما پیشنهاد می‌کند که با ایجاد شرکت خود، ارزش در فروش ایجاد کنید و آن را به عنوان یک انتخاب خوب و مطمئن معرفی نمایید.

همچنین پیشنهاد می‌کند که خود راه‌حل مقدار است. برای انجام این کار، باید زمان زیادی را صرف تلاش کنید تا مخاطبین خود را متقاعد نمایید که خاص است.

برای اینکه کار برای شما سخت‌تر شود، راه حل رقیب شما نیز ویژه است؛ چیزی که بدون شک در جلسات با سایر فروشندگان بارها و بارها به مخاطبین شما گفته شده است.

وقتی از رویکردی مشابه دیگران استفاده می‌کنید، متمایز کردن خود غیرممکن است. خوشبختانه، رقابت برای ایجاد ارزش بین مجموعه‌ای از راه حل‌های مختلف و بسیار خاص نیست.

در عوض، این یک رقابت بین فروشندگان است. فروشنده بهتر با مشاور بودن برای مشتریان خود ارزش ایجاد می‌کند؛ کسی که مسئول اطمینان از موفقیت مشتریان در ابتکار تغییر خود و تولید نتایج استراتژیک مورد نیاز کسب و کارشان است.

هرچه مکالمات شما برای مشتریان احتمالی شما ارزشمندتر باشد، ارزش در فروش بیشتری ایجاد می‌کنید. بهترین رویکرد این است که توضیح دهید چگونه می‌توانید به مشتری خود کمک کنید تا نتایج استراتژیک مورد نیاز خود را تولید کند.

حال که با ایجاد ارزش در فروش آشنا شدید، توصیه می‌کنم مطلب نحوه ایجاد فرآیند فروش در وبلاگ کتابدان را مطالعه نمایید.

نظر خود را بنویسید...