4

کتابی که هر کارآفرینی باید بخواند

این کتاب‌ها به پیشنهاد دکتر محمد مهدی ربانی طراحی و ارائه شده که هدف از آن، کمک به کارآفرینان و صاحبان کسب کارهای بزرگ و کوچک در جهت رشد و پیشرفت اقتصادی و سازمانی است.

 

چرا باید این کتاب‌ها را بخوانیم؟

این کتاب‌ها دیدگاه‌های جدیدی در مورد کسب و کار و کارآفرینی به شما می‌دهد. چه کسب و کار کوچک و نوپایی داشته باشید، چه صاحب یک کسب و کار بزرگ باشید، این کتاب‌ها سرشار از ایده‌ها برای رشد و پیشرفت کسب و کار شماست.

 

این کتاب‌ها مناسب چه کسانی است؟

این کتاب‌ها به صورت اختصاصی برای کارآفرینان، صاحبان کسب و کار، تجار و مدیران طراحی شده است. همچنین کسانی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارند، می‌توانند از این کتاب‌ها استفاده کنند.

دریافت کتاب‌ها با ۵۰٪ تخفیف

 

کتاب صفر به یک

کتاب صفربه یک اثر پیتر تیل یک اثر خواندنی برای تمام مدیران،کارآفرینان و کسانی است که دوست دارند روشی متفاوت از دیگران در پیش بگیرند. در این کتاب پیتر به این موضوع اشاره می‌کند که اکثر ما موفقیت را رسیدن از نقطه صفر به بی‌نهایت می‌دانیم، در حالی که پیتر در این کتاب می‌گوید موفقیت، رسیدن از نقطه صفر به یک است و این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که شما دقیقا بدانید قرار است چه کاری انجام دهید.

کتاب هنر شروع کردن

این کتاب برای افرادی که به دنبال شروع کسب و کار جدید هستند یا می‌خواهند روابط تجاری خود را با دیگران بهبود دهند، بسیار مفید است. در کتاب هنر شروع کردن برای هر شخص و هر کسب و کار، گای کاوازاکی با دو دهه تجربه به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین و مورد احترام ترین استراتژیست‌های کسب‌وکار، متنی را به ارمغان می‌آورد تا راهنمای ضروری برای هر کسی که شروع به کار می‌کند، باشد.

رشد ده هزار برابری

محتوای این کتاب رمز توسعه‌ی اقتصادی واقعی در دهه‌های آینده، کسب‌‌وکارهای کوچک و شرکت‌های کوچک است. اگر به دنبال راه اندازی یا بهبود کسب و کارتان هستید این کتاب را از دست ندهید. با خواندن این کتاب شما می توانید روند درست جهانی شدن در برندهای معتبر را درک کنید

کتاب رونق در هر وضعیت اقتصادی

با خواندن کتاب «رونق در هر وضعیت اقتصادی» نوشته جی آبراهام در خواهید یافت که وضعیت اقتصادی بد برای هر فردی، فرصتی عالی و بکر برای تغییر در نوع تفکر میباشد؛ در ادامه، تغییر تفکر به سمت درست، میتواند در شناسایی عوامل «کارآمد» و عوامل «بدون کارآیی» بسیار مؤثر باشد؛ و در نهایت از این طریق در دوران بی ثباتی اقتصادی، میتوان به یک منبع اقتصادی باثبات تبدیل شد.

img

اطلاعات کتاب‌ها

  • تعداد کتاب :4 عدد
  • قیمت واقعی :598,000تومان
  • قیمت با تخفیف :299,000تومان
  • ارسال: رایگان
  • زمان مطالعه: 50 روز

برای دریافت این کتاب‌ها با ۵۰٪ تخفیف کلیک کنید.

دریافت کتاب‌ها با ۵۰٪ تخفیف